Sıralama seçin
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

Zeynep Sahra

1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Zeynep Sahra, Sarıyer Anadolu İmam Hatip Lisesindeki eğitiminin ardından Eskişehir Anadolu İlahiyat Fakültesi’nden diplomasını aldı. İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde eğitimine devam etmektedir. Çocukluk döneminden itibaren yazılar yazmaya başlayan Zeynep Sahra, öğrenim dönemi boyunca katıldığı birden fazla yarışmada dereceler almış, birçok dergide kısa hikâyelerini yayımlatmayı başarmıştır.

Kısa süre İngilizce okul öncesi dersleri veren yazarımızın bir kız bir de erkek çocuğu vardır. Zeynep Sahra 2016 yılında Ayçöreği adı ile basılan kitabıyla çok satanlar listesinde yerini aldı. Yazar daha sonra başarısını Elmalı Turta, Broke&Light ile devam ettirdi.

Yeni basılan kitabı Dün, Bugün, Yarın ve Sonsuza Kadar ile yazar zirvedeki yerini korumaya devam etmiştir. Hayallerinin peşnden koşmaya devam eden ve hikayeleriyle gençlere hayallerinin peşinden koşması gerektiğini söyleyen Zeynep Sahra, 200.000’i aşan satışları ile okurların beğenisini kazanmaya devam ederken halen de yazmayı sürdürmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.