Hakkımızda

Kitapkolik.com, geniş kitap yelpazesiyle ziyaretçilerini buluşturan hesaplı fiyatlar sunan, uzman kadrosu ile satış öncesi ve sonrası desteğiyle günün 24 saati açık bir online kitabevidir.

Ziyaretçilerini satın alma zorunluluğu olmadan, yeni eserler hakkında bilgiler, okurların eserler hakkında yapmış oldukları yorumları ve ziyaretçiler tarafından en çok satın alınan eserleri dilediğiniz sıklıkla bizi ziyaret ederek görebilirsiniz. Aynı zamanda okumayı düşündüğünüz veya okuduğunuz eserleri favori listenize ekleyebilir dilediğinizde favori listenize eklediğiniz eserleri satın alabilirsiniz.

Kitapkolik.com'u kim kurdu?

2018 yılının 3. çeyreğinde matbaa, yayınevi, dağıtım, kitabevi ve bilişim alanlarında tecrübeli bir ekibi içerisinde bulunduran Kızıl Panda A.Ş. tarafından kuruldu.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Sitemizi ziyaret ettiğiniz andan sipariş sonrasına kadar her adımda memnuniyetin birinci önceliğimiz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Tüm soru ve sorunların için her zaman buradayız. 0850 346 83 62 çağrı merkezimizden hafta içi 10:00 – 17:00 saatleri arası, ayrcıca Whatsapp Destek Hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

Güvenliğe ve gizliliğe önem veriyoruz. “PCI DSS Compliance Security” Güvenlik Sertifikası’na sahip sanal pos hizmeti sayesinde Kitapkolik.com’da güvenle alışveriş yapabilirsiniz.