Kapıda Ödeme Kitap

Kredi kartı olmayanlar havale ya da EFT ile uğraşmak istemeyenler için sunduğumuz kapıda nakit ödeme seçeneğimiz ile okumayı seven birçok okurumuza büyük kolaylık sağlamaktayız. İnternet ortamında güvenle alışveriş yapmanızı sağlayan Kitapkolik sitemiz üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerinizde kapıda nakit ödeme kolaylığı ile dilediğiniz ve okumayı çok istediğiniz kitaplara kısa sürede kavuşma fırsatı yakalayacaksınız.

Arkadaşlarınızın önerdiği kitapları, okumak istediğiniz, en çok satan kitapları, en yeni kitapları hatta sevdiğiniz yayınevinin özel basım kitaplarını bir arada bulacağınız sitemizde aradığınız tüm kitapları kolaylıkla bulurken kapıda nakit ödeme seçeneğimiz ile anında dilediğiniz kitaba sahip olabilirsiniz. İnternetten kitap alınır mı? Diye düşünmeyin firmamızın sağladığı kapıda ödeme imkanı ile güvenli bir şekilde kitap alışverişi yapabilirsiniz. Bunun için sadece kitapları çok seviyor olmanız ve Kitapkolik üyesi olmanız yeterli olacaktır.

Kitap siparişlerinizde kapıda ödeme kolaylığı sağlayan Kitapkolik aracılığı ile artık almak istediğiniz tüm kitapları site üzerinde hiçbir ödeme yapmadan kredi kartı, Havale/EFT yapmadan kapıda nakit ödemeli olarak kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Böylelikle aradığınız kitaba kolaylıkla ulaşabilir ve daha ucuza alma imkanı yakalayabilirsiniz. Herhangi bir yol hizmetine katlanmadan kitabınız kapınıza kadar gelecek ve size sadece okuması kalacaktır. Kapıda ödeme siparişi oluşturmanız için seçtiğiniz ürün bedellerinin ara toplamı sitemizde belirlenen tutar olması gereklidir.

Kapıda Ödeme İçin Ücret Ödemem Gerekir mi?
Kapıda ödeme siparişlerinizde kapıda nakit ödeme seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. Kapıda nakit ödeme hizmet bedelimiz sadece 11.90 TL’dir. Siparişleriniz oluşturulduktan sonra kargo ücretine ek olarak kapıda ödeme hizmet bedeli yansıtılmaktadır. Kapıda ödeme kolaylığı ile sipariş vermeniz için aynı zamanda üyelik hesabı oluşturmanız ve adrese teslim seçeneğini işaretlemeniz gereklidir.

Kapıda Nakit Ödeme Sipariş Nasıl Oluşturulur?
Kapıda nakit ödeme siparişi oluşturmak için ilk olarak sepet ve adres adımından ilerleyin ve ödeme ekranına gelin. Daha sonra ödeme ekranında bulunan “Kapıda Nakit Ödeme” seçeneğini tıklayın. Kapıda nakit ödeme ile sipariş vermeniz için üyelik hesabınızın olması ve adrese teslimat seçeneğini seçmeniz gereklidir. Siparişleriniz tamamlanmadan size sms ile onay alınacaktır. Cep telefonu numaranızı girdiğiniz de sms ile onay şifresi hemen size gönderilecektir. Cep telefonunuza gelen şifreyi girip siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Üye Olmadan Kapıda Ödeme Siparişi Verilir mi?
Kapıda nakit ödeme seçeneklerimiz ve indirimli fiyatlarımızdan faydalanmak için sitemize üye olmanıza gerek yoktur.

Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme Yapılır mı?
Kapıda ödeme seçeneğimiz sadece nakit olarak gerçekleştirilmektedir. Maalesef kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı bulunmamaktadır. Kredi kartı ile sitemiz üzerinden ödeme yaparak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Puan ve Hediye Çeklerini Kullanabilir miyim?
Kapıda nakit ödeme siparişlerinde puan ya da hediye çeki kullanılabilirsiniz.

Sipariş İptali Nasıl Yapılır?
Siparişlerinizi iptal etmek istediğinizde siparişiniz kargoya verilmeden müşteri hizmetlerimizi arayarak anında iptal edebilirsiniz. Kargoda olan siparişleriniz ise kargo ve tahsilat bedelleri tarafımızca peşin olarak ödendiği için iptal edilmemektedir.

Siparişi Almak İstemediğimde Ne Yapmalıyım?
Siparişlerinizi almak istemediğinizde kitaplarınız kargoya verilmeden önce müşteri hizmetlerimizi bilgilendirerek iptal edebilirsiniz.

Kapıda ödeme siparişini teslim almayan kişiler kara listeye eklenmekte ve daha sonraki siparişleri işleme alınmamaktadır. Keyfi bir şekilde paketini teslim almayan kişiler ise hukuki olarak incelenmeye alınmaktadır. Siparişini kendi sorumluluklarından dolayı teslim almayan kişiler ise maddi bedeli olan kısmı ödemekle mükelleftir. Siparişi alacak olan kişi paketi almakla mükellef kabul edilmektedir.

Kapıda nakit ödeme sistemimiz kredi kartı olmayan havale/EFT ile uğraşmak istemeyen, aynı zamanda da internet ortamına güvenmeyen kişiler için geliştirmiş olduğumuz bir ödeme sistemidir. Sipariş oluşturan kişi paketi mutlaka teslim almayı taahhüt eder. Vazgeçme hakkı, siparişi kargoya verilmeden önce ücretsizdir. Kargoda olan siparişleri almayan müşterilerimiz gidiş/geliş kargo masrafları ve kargo firmasına ödemiş olduğumuz komisyon bedelini ödeyerek vazgeçme hakkını kullanabilir.