Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra maksimum 4 iş günü (İş Günleri; Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin uzaklığına göre de kargo şirketi 2-6 iş günü içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Siparişiniz PTT Kargo ile gönderilecektir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın alacağınız ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Kitapkolik.com garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta ile bilgi verilecektir.

Kitapkolik.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda; ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ve tedarik edilemiyorsa en fazla 7 (yedi) gün bekleme süresi vardır. Bu sürenin sonunda ürün tedarik edilemiyorsa yapılan ödeme müşteriye iade edilir.