Saftirik Gregin Günlüğü

Saftirik kitapları kategorimizde; En yeni saftirik kitapları, en çok satan saftirik greg’in günlüğü kitaplarını indirimli fiyatlar ile satın alabilirsiniz. En ucuz saftirik kitapları, saftirik hikaye kitabı, saftirik kitap serisi, saftirik greg kitapları, saftirik kitapları ve saftirik greg’in günlüğü kitaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

Jeff Kinney tarafından yazılan ve resimlenen kitap Saftirik Greg’in günlüğü ortaokula giden bir çocuğun günlüğü niteliğinde yazılan kitap serisidir. Yazıların ve eğlenceli çizimlerin yer aldığı saftirik kitapları özellikle 10-14 yaş aralığındaki çocuklara hitap eden bir seridir. Greg’in günlüğü serisinde Greg’in okulda yaşadıklarını, duygularını ve hayatını anlatan eğlenceli, komik çizgi roman serisi olan saftirik kitaplarına artık Kitapkolik aracılığı ile uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Dünyaca ünlü bir kitap olan Saftirik kitabı içinde bol karikatürlere yer verilmiştir. Türü komedi olan saftirik kitabı serisinin tüm kitaplarında yer alan her bir bölümde ayrı maceralara yer verilmiştir. Greg’in günlüğü serisinde yer alan tüm çizimler de yazar tarafından yapılmıştır. Çizimler her ne kadar basit olsa da tarzından dolayı oldukça eğlencelidir.

Herhangi bir özelliği olmayan Greg’in maceralarını çocuklarınıza okutarak onlara okuma alışkanlığı kazandırırken aynı zamanda saftirik greg’in maceralarına da eşlik etmelerini sağlayabilirsiniz. Saftirik Greg’in günlüğü serisi 9 yaşından itibaren tüm çocuklara tavsiye edilmektedir. Adından dolayı kitaba uzak duran ailelere tavsiyemiz kitabı ilk önce siz okuyun ve eğer gülmezseniz çocuklarınıza okutmayın.

Saftirik greg’in günlüğü serisinde yer alan sekiz kitap şu ana kadar yazılmış çizilmiştir. Aynı zamanda filme uyarlanan kitabı da olan saftirik kitap serisi arasında bir de kendin yap kitabı yer almaktadır. İşte Şimdi Yandık’dan Eridik Bittik’e, Tam Bir Felaket’ten Türünün Son Örneği kitaplarına kadar 20 kitaplık saftiril serilerine sizlerde en uygun fiyatlarla Kitapkolik farkı ile sahip olabilirsiniz.