Kitapkolik.com

Genel Bilgiler

Verilen siparişleri 24 saat içerisinde kargoya vermekteyiz. Vermiş olduğunuz sipariş PTT Kargo aracılığı ile size ulaşacaktır. Sipariş Takip Sayfası üzerinden siparişinizin kargo takibini yapabilirsiniz.

Üretim aşamasında, ürünün orjinalliğini bozan bir durum ile karşılaştığınızda Destek Ekibi’mize ulaşabilirsiniz.

Yanlış ürün alımlarında, iade kargo ücreti müşteriye ait olmak koşulu ile iade edebilir. Yapılan alışverişte kargo kampanyasından faydalanılması durumunda bu kampanya iptal edilir, 25 TL kargo ücreti müşteriye yansıtılır.

Kargonun size hasarlı gelmesi durumunda kargo görevlisi ile paketi açmanızı varsa bir hasar, kargo görevlisinden Hasar Tespit Tutanağı tutmasını isteyiniz. Bu tutanak işe bizlere geri gönderim yapabilirsiniz.

Sipariş Takip Sayfası üzerinden siparişinizi takip edebilir, kargoya verildi ise kargo takibini yapabilirsiniz.

“Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler”e konu olan ürünlerin ambalajı açıldığı an ve kullanıcı hatası sonucu kusurlu/arızalı/bozuk hale gelen ürünlere iade işlemi yapılamamaktadır.

Ayrıca kargo ücreti ödeyen kampanyalı ürünlerin iadesinde gidiş/geliş kargo ücreti müşteriye aittir.

Teslimat tarihinden itibaren 2 iş günü içerisinde Destek Ekibi ile iletişim kurarak iade işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Alışveriş ve Ödeme

İnternet sitemizde bulunan Arama Alanı sayesinde aramış olduğunuz kitabı sorgulayabilirsiniz. Çıkan sonuçlarda aramış olduğunuz kitap gösterilmiyorsa aramış olduğunuz kitap maalesef satış listemizde bulunmamaktadır.

Yapacağınız alışverişlerde Kredi Kartı, Havale/EFT ve Kapıda Ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Banka: Garanti Bankası

Hesap Adı: Kızıl Panda Basım Yayın Dağıtım A.Ş.

İban: TR22 0006 2000 2260 0006 2966 29

Kapıda ödeme ile yapılan alışverişlerde kargo firması 14,90 TL ücret almaktadır. Bu ücret Tahsilat Hizmeti olarak alınmaktadırç

Sitemizde satışı yapılan ürünlerin yurt dışına satışı maalesef yapılmamaktadır.

Kargo ücreti 19,90 TL dir. 200 TL ve üzeri alışverişlerde Kargo Ücretsiz’dir.

Sepet kapat