Hakkımızda
Kitapkolik.com, geniş kitap yelpazesiyle ziyaretçilerini buluşturan hesaplı fiyatlar sunan, uzman kadrosu ile satış öncesi ve sonrası desteğiyle günün 24 saati açık bir online kitabevidir.

Kitapkolik.com ziyaretçilerini satın alma zorunluluğu olmadan, yeni eserler hakkında bilgiler, okurların eserler hakkında yapmış oldukları yorumları ve ziyaretçiler tarafından en çok satın alınan eserleri dilediğiniz sıklıkla bizi ziyaret ederek görebilirsiniz. Aynı zamanda okumayı düşündüğünüz veya okuduğunuz eserleri favori listenize ekleyebilir satın alma zorunluluğu olmadan isteğe bağlı olarak kategorilere ayırabilirsiniz. Dilediğinizde favori listenize eklediğiniz eserleri satın alabilirsiniz.

Kitapkolik.com'u kim kurdu?
2018 yılının 3. çeyreğinde matbaa, yayınevi, dağıtım, kitapevi ve bilişim alanlarında tecrübeli bir ekibi içerisinde bulunduran Kızıl Panda Basım Yayın Dağıtım A.Ş. tarafından kuruldu.

Neden Biz

%100 Müşteri Memnuniyeti
Sitemizi ziyaret ettiğiniz andan sipariş sonrasına kadar her adımda memnuniyetin birinci önceliğimiz.

7/24 Müşteri Hizmetleri
Tüm soru ve sorunların için her zaman buradayız. 0850 346 83 62 çağrı merkezimizden hafta içi 10:00 - 19:00 saatleri arası, ayrcıca Whatsapp Destek Hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş
Güvenliğe ve gizliliğe önem veriyoruz. "PCI DSS Compliance Security" Güvenlik Sertifikası’na sahip sanal pos hizmeti sayesinde kitapkolik.com’da güvenle alışveriş yapabilirsin. SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.