Sıralama seçin
Toplam 183 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

İtalyan Edebiyatı Kitapları

İtalyan edebiyatı, İtalyan edebiyatının kurucusu ve yazarlarından başlayarak, günümüz yazarlarına kadar devam eden büyük bir yelpazeye sahiptir. İtalyan Edebiyatı Kategorimiz de İtalyan edebiyatı okunması gereken kitaplar ve İtalyan edebiyatının en önemli eserleri kitapseverlerin beğenisine sunulmuştur. Ayrıca Dante den başlayarak Umberto Eco, Susanna Tamaro ve Givanni Papini gibi yüzlerce İtalyan yazarlar ve popüler eserlerini okuyucularla buluşturuyoruz.

 

İtalyan edebiyatın romanları, şiir ve öykü kitapları, deneme, biyografi ve polisiye kitapları okuyucular tarafından büyük ilgi görmüştür. İtalyan edebiyatı kategorimiz, kitapseverlere birbirinden güzel okunması gereken kitapların yer aldığı geniş bir seçenek sunmaktadır.

 

Macera ve polisiye alanında büyük başarılar kazanan İtalyan edebiyatı, polisiye eserlerden hoşlanan kitapseverleri yepyeni serüvenlere sürüklemektedir. Popüler İtalyan polisiye yazarları Leonardo Sciascia, Mario Mazzanti ve Valerio Varesi gibi pek çok ismin eserleri kategorimizde yer almaktadır. Sizler için oluşturulan İtalyan kitapları kategorisinde yer alan eserler nefes kesen aksiyonları ve dedektif yaklaşımları ile kitapseverleri heyecana davet etmektedir.

 

İtalyan Yazarlar

İtalyan edebiyatı kategorimiz Dante, Eric Fottorino, Niccolo Machiavelli, Tiziano Terzani, Italo Svevo, Luigo Pirandello, Alessandro Manzoni, Edmondo de Amicis, Fillippo Marinetti gibi popüler İtalyan yazarlar ve eserleriyle tanışma olanağı sunmaktadır. Klasik dönemden, romantik döneme, siyasi dönemden bugüne kadar uzanan köklü İtalyan edebiyatının en önemli eserleri, ünlü İtalyan yazarlar tarafından kaleme alınmıştır. İtalyan Edebiyatının aşamalarını ve gelişimini kitaplar aracılığı ile takip etme imkanına ulaşabilirsiniz.

 

İtalyan yazarlar Aşk edebiyatı alanında da üstün bir yeteneğe sahiptir. Aşk edebiyatı alanda ödüller alan İtalyan yazarlar ve kaleme aldığı romanları okuyarak gerçek romantizmle tanışabilirsiniz. İtalyan Edebiyatının oluşmasında büyük rol üstlenen Dante’den başlayarak günümüze kadar uzanan İtalyan yazarların kaleme aldığı eserlere uygun fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.