Sıralama seçin
Toplam 49 ürün görüntüleniyor.
1 2

Yeşilin Kızı Anne

Anne Shirley, hayal kurmayı ve düşlemeyi her şeyden ama her şeyden çok sevmektedir. Anne Shirley, okuyucusunu hem güldürüp hem de hüzünlendirecek unutulmaz bir yolculuğa davet ediyor.

 

Matthew ve Marilla Cuthbert kardeşler kendilerine yardım etmesi için bir erkek çocuğu evlat edinmek isterler. Ancak küçük bir yanlış anlaşılma sonucunda Green Gables'a renkli hayal gücü, kocaman fikirleri ve hiç haz etmediği kızıl saçları ile sevimli Anne Shirley gelir. Anne Shirley, Green Gables'a ulaşır ulaşmaz çiftliğin güzellikleri ile büyülenerek hayaller kurmaya başlar. Sevimli küçük kız çocuğu maceradan maceraya atılırken becerileri, aklı, mizahı ve bitmek tükenmek bilmeyen heyecanı ile Green Gables'daki herkesi şaşırtır, eğlendirir ve etkiler. Bu esnada yaptığı yanlışlardan ders çıkaran Anne dostluğu, aile sevgisini ve büyümeyi öğrenir.

 

Yeşilin Kızı Anne L. M. Montgomery'nin çok beğenilen ve Netflix tarafından diziye de uyarlanan eseridir. Okuyucusunu Anne'in uçsuz bucaksız hayallerle kaplı dünyasını keşfetmeye davet eden esere Kitapkolik ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz.

 

Yeşilin Kızı Anne yahut diğer ismi ile Green Gables’tan Anne, Lucy Maud Montgomery’nin cümlelerinde hayat buldu. Anne, parıldayan içtenliği ve gerçekçiliği sebebi ile hep sevildi. Sinemaya uyarlanan, çizgi film yapılan ve çocuklar için kısaltılan Yeşilin Kızı Anne çok satanlar arasında yer almaktadır. Bütün bunların yanı sıra Anne, eserden uyarlanan Netflix dizisi ile herkesin kalbinde taht kurmayı başaran kahramana dönüşmüştür.

 

Sevimli kız çocuğu isminin sonuna eklediği E harfi ile muzipliğini tamamlamaktadır. Şirin Anne yalnızca ihtiyar kardeşlerin değil, dokunduğu herkesin yaşamını, renklerin birbiri ile kaynaştığı tablolara dönüştürmektedir. Çatı katında yer alan odasının penceresinden kurduğu hayallere tanıklık etmek istiyorsanız Popüler Yeşilin Kızı Anne kitabını sipariş verebilirsiniz.

 

Hayallerin gücünü fark etmeniz için Yeşilin Kızı Anne, Türkçeye çevrim yapılmıştır. Anne, herkesin onda kendinden bir şeyler bulabileceği küçük kız. Devamlı çuvallayan, hatırı sayılacak derecede sahte arkadaşı ve her şeye olan bir cevabı ile. Kimi zaman bambaşka bir yaşama, isme ve saç rengine sahip olmayı isteyen. Yeşilin Kızı Anne tam da bunlardan dolayı gerçek yaşantınızdaki endişelerinizle başa çıkmak için ideal. Başına gelen her şeye rağmen dünyadaki güzellikleri gören Anne, sizi unutamayacağınız bir yolculuğa çıkarıyor.

 

Yeşilin kızı anne 2. Kitap, yeşilin kızı anne serisi 1.kitap, yeşilin kızı anne set ve yeşilin kızı anne 1.kitap seçeneklerini kategorimizden inceleyerek Kitapkolik ayrıcalıkları ile sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.