Availability: Hızlı Kargo

Harry Potter ve Felsefe Taşı – 1.Kitap

(5.00) - Yorum Yap

Orijinal fiyat: 180.00₺.Şu andaki fiyat: 126.00₺.

Tahmini Kargoya Teslim: 1-4 gün içinde
Sipariş veren herkese sürpriz Hediye!
Kitap Ayrıntısı
Boyutlar19.50 × 13.50 cm
Yazar

Sayfa Sayısı

276

Cilt Tipi

Ciltsiz

Çevirmen

Ülkü Tamer

ISBN9789750802942

Açıklama

“Harry, elleri titreyerek zarfı çevirince mor balmumundan bir mühür gördü; bir arma  koca bir ‘H’ harfinin çevresinde bir aslan, bir kartal, bir porsuk, bir de yılan.”Harry Potter sıradan bir çocuk olduğunu sanırken, bir baykuşun getirdiği mektupla yaşamı değişir: Başvurmadığı halde Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’na kabul edilmiştir. Burada birbirinden ilginç dersler alır, iki arkadaşıyla birlikte maceradan maceraya koşar. Yaşayarak öğrendikleri sayesinde küçük yaşta becerikli bir büyücü olup çıkar.

Harry Potter ve Felsefe Taşı – 1.Kitap için 1 değerlendirme

  1. Kitap Yorumu

    Harry Potter serisinin ilk kitabıdır. Kitap, 1997 yılında İngiltere’de yayınlanmış ve kısa sürede büyük bir ilgi görmüştür. Daha sonra dünya genelinde yayınlanan kitap, birçok dile çevrilmiş ve milyonlarca okuyucu tarafından sevilerek okunmuştur.

    Kitap, gizemli bir dünya olan büyücülük dünyasına giriş yaparak, büyücü olan ailesini kaybeden ve sıradan bir hayat yaşayan Harry Potter’ın maceralarını konu alır. Hogwarts Büyücülük ve Cadılık Okulu’nda öğrenim gören Harry Potter, arkadaşları Ron Weasley ve Hermione Granger ile birlikte, okulda yaşanan gizemli olayları çözmeye çalışır.

    “Harry Potter ve Felsefe Taşı”, fantastik ögeleriyle, macera dolu hikayesiyle ve etkileyici karakterleriyle okuyucuları büyüleyen bir kitaptır. Ayrıca, kitapta işlenen temalar ve karakterlerin iç dünyaları, okuyuculara birçok önemli mesaj ve düşünce provokasyonları sunar. Kitap, hem genç hem de yetişkin okuyucular için keyifli bir okuma deneyimi sunar.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir