Sıralama seçin
Toplam 826 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 10 ... 21

Hasan Ali Yücel Klasikleri

En çok okunan ve en çok satan Hasan Ali Yücel Klasikleri hangileridir? Hasan Ali Yücel klasikleri okuma sırası nedir? Okumaya nereden başlamalıyım? Sizin için en iyi Hasan Ali Yücel klasiklerini bir araya getirdik. Tüm zamanların en çok okunan Hasan Ali Yücel klasikleri listesi ve Hasan Ali Yücel klasikleri setleri burada!

Hasan Ali Yücel, Milli Eğitim Bakanlığı döneminde başlatmış olduğu dünya klasiklerinin Türkçeye kazandırma çalışmalarının devamını sağlayan Türkiye İş Bankası Kültür Yayınlarını, 1956 yılında kurmuştur. Günümüzde de çoğu kitabın yayımlanmasını sağlayan yayın evinin, Hasan Ali Yücel Klasikleri Dizisi olarak da kitapları bulunur.

Hasan Ali Yücel klasikleri nelerdir? Diye merak ediyorsanız kitaplarımızı inceleyebilirsiniz. Hasan Ali Yücel klasikleri sırası fark etmeksizin kütüphanelerinizde yerini almak için beklemektedir. Hasan Ali Yücel klasikleri kitap listesi yerli ve yabancı klasiklerden oluşmaktadır.

Türk ve Dünya Edebiyatının köklü yazarlarının kitaplarını edebiyat dünyasına katan Hasan Ali Yücel klasikleri dizi Türkiye’nin en büyük dizilerinden biridir. Dizinin içerisinde yaklaşık 300’den fazla kitap bulunmaktadır.

Balzac, Dostoyevski, Tolstoy, Shakespeare, Stendhal, Charles Baudelaire, Miguel de Cervantes, Edgar Allen Poe, Alexandre Dumas ve buna benzer birçok kaliteli yazar yer almaktadır. Tarihsel bir değer taşıdığından en çok önem verilen dizilerden biridir. Dizi düzenli olarak bünyesine yeni kitaplar eklemeye devam etmektedir.

Hasan Ali Yücel klasikleri ciltli, İş Bankası Hasan Ali Yücel klasikleri, En iyi Hasan Ali Yücel Klasikleri, Hasan Ali Yücel Klasikleri önerileri, çok satan Hasan Ali Yücel klasikleri arasından dilediğiniz klasiği seçebilir ve hemen okumaya başlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.