Availability: 1-4 İş Gününde Kargo

Seninle Başlamadı

Yazar: Mark Wolynn
Yayınevi:
(5.00) - Yorum Yap

Orijinal fiyat: 265.00₺.Şu andaki fiyat: 198.75₺.

Tahmini Kargoya Teslim: 1-4 gün içinde
Sipariş veren herkese sürpriz Hediye!

Stokta yok

Kitap Ayrıntısı
Boyutlar21.00 × 13.50 cm
Yazar

Sayfa Sayısı

280

Cilt Tipi

İnce Kapak

Çevirmen

Mine Madenoğlu

ISBN9786059692472

Açıklama

Seninle Başlamadı geleneksel psikoterapinin, ilaçların ve diğer müdahale yöntemlerinin uzun süredir çözemediği zorlukların ortadan kaldırılmasında dönüştürücü bir yaklaşım sunmaktadır. “Seninle Başlamadı travma terapileri alanında, farkındalık uygulamaları konusunda insanı anlamak için ileriye doğru güçlü bir adım atmanızı sağlıyor. Cesur, yaratıcı ve şevkat dolu bir çalışma.” SHARON SALZBERG, Yazar Lovingkindness and Real Happiness “Kalıpları altüst eden bu kitap kalıtsal aile travmaları konusunda anlayışı geliştiren ve acı çekmeye son verebilecek güçlü araçlar sunuyor. Mark Wolynn iyileşmeye doğru yapılacak seyahatte güvenilir ve bilge bir rehberdir.” TARA BRACH, PhD, Yazar Radical Acceptance and True Refuge “Mark Wolynn, bilemediğimiz ve acı çekmemize sebep olan çözülmemiş travmalarla bizi atalarımıza derinden bağlayan yolları aydınlatma konusunda muhteşem bir iş başarıyor. Bize derinden anlayışı, diyalog görselleştirmelerini ve şefkatle yeniden bağlanmayı sağlayacak teknikler ve beceriler sunuyor.” JAMES S. GORDON, MD, Yazar                                                Unstuck: Your Guide to the Seven-Stage Journey Out of Depression

Seninle Başlamadı için 1 değerlendirme

  1. Kitap Yorumu

    “Seninle Başlamadı” kitabı, Mark Wolynn tarafından yazılmış bir kitaptır ve temelde ailelerdeki ve soy ağacımızdaki travmaların nasıl sonraki nesillere aktarılabileceğini ve bu etkilerin nasıl üstesinden gelinebileceğini ele almaktadır. Kitap, soy ağacımızın derinliklerinde yatan travmaların bizi nasıl etkilediğini anlamamıza yardımcı olmak için bir dizi öykü ve uygulamalı egzersizler içermektedir.

    Kitap, özellikle soy ağacımızdaki travmaların, depresyon, kaygı, bağımlılık, aile içi şiddet ve diğer psikolojik sorunlar gibi davranışsal, duygusal ve zihinsel sorunlara neden olabileceği fikrine dayanmaktadır. Yazar, okuyucuları, soy ağacımızdaki travmaların nasıl üstesinden gelinebileceği ve bu travmaların gelecek nesillere aktarılmasının nasıl engellenebileceği konusunda bilgilendirir.

    Kitap ayrıca, terapi ve atölyeler için kullanılabilecek bir dizi egzersiz ve uygulama önermektedir. Bu egzersizler, okuyucuların kendi aile ağaçlarındaki olası travmaları keşfetmelerine ve bu travmaların üstesinden gelmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. “Seninle Başlamadı”, okuyuculara, kendileri ve ailelerindeki travmalar hakkında daha fazla bilgi edinmelerine ve bu sorunların üstesinden gelmelerine yardımcı olacak değerli bir kaynaktır.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir