En Çok Okunan 10 Diyet Kitabı - Kitabı Satın Al

En Çok Okunan 10 Diyet Kitabı

En çok okunan 10 diyet kitabı ile sizlerde sağlıklı bir yaşam, sağlıklı beslenme ve kilo vermenin metotlarını öğrenebilirsiniz. Diyet kitapları kilo vermek isteyip de veremeyenlerin en büyük yardımcılarından biridir. Alanında uzman doktor ve beslenme uzmanlarının çıkartmış oldukları birçok diyet kitabı aylarca en çok satan ve en çok okunan kitaplar listesinde yer almayı başarmıştır. Kilo vermenizde size yol gösterici niteliğe sahip olan diyet kitapları ile sizlerde kısa sürede sağlıklı kilo vermenin metotlarını öğrenebilirsiniz.

Diyet kitapları ile bedeninizi tanıyarak sağlıklı bir yaşama sizlerde adım atabilirsiniz. Diyet ve beslenme kitapları aracılığı ile uzmanların doğru zayıflama ve beslenme teknikleri sayesinde hayatınızı daha sağlıklı bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Bu yazımızda sizin için birbirinden kaliteli ve farklı kitapevlerinin diyet kategorisi sıralamasında ilk sıralarda bulunan kitapları bir araya getirdik. Sağlıklı bir şekilde zayıflamak ve fazla kilolarınızdan kurtulmak için alanında uzman doktor ve diyetisyenler tarafından hazırlanmış en çok okunan 10 diyet kitabı listemizi yazımızı okumaya devam ederek inceleyebilirsiniz.

Mehmet Ali Bulut: Can Boğazdan Çıkar

Kilo verme sorunu yaşıyor ve sağlıklı beslenme alanında farklı kitap arayışına giriyorsanız beslenme alışkanlıklarınıza farklı bir bakış açısı sunan Mehmet Ali Bulut’un Can Boğazdan Gelir adlı diyet kitabını okumanızı tavsiye ederiz. Kitabın en çok hoşunuza gidecek olan özelliği ise kan grubuna göre beslenmenin ilkelerinden bahsetmesi olmaktadır. Sağlıklı bir yaşam için ilk adımı Can Boğazdan Çıkar kitabı ile atabilirsiniz.

Ümit Aktaş: Mutluluk Kürleri

Fitoterapi Uzmanı Dr. Ümit Aktaş tarafından kaleme alınan Mutluluk Kürleri kitabı, modern çağın getirmiş olduğu mutsuzluk, stres, uykusuzluk, halsizlik, depresyon, fazla kilo gibi problemleri bilimsel araştırmalar ile kanıtlanan gerçekler ışığında okuyucuya sunuyor. Sekiz ana bölümden oluşan kitapta bozulan gıdalar ve bir ömür bağımlılık yapan kimyasal ilaçların insan sağlığı üzerindeki riskler üzerinde durmuş ve bu tehlikeli denklemi tersine çevirmek için nasıl beslenmek gerektiği detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Mutluluk Kürleri adlı kitapta 21 günlük beslenme önerilerinin yanı sıra ek olarak her güne özel 21 adet sağlıklı yemek tarifleri de yer almaktadır.

Ahmet Maranki: Kozmik Detoks Sağlıklı Diyet

Stratejik araştırmalar uzmanı, kozmik bilimci ve dünyaca ünlü bilim adamı olan Exstrasens Ahmet Maranki, tarafından kaleme alınan Kozmik Detoks Sağlıklı Diyet kitabı ruhsal ve bedensel arınmanın pratik yolarını gösteren hatta herkesin evinde rahatlıkla uygulayacağı metotları içermektedir. Kitap mistik manada kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sürmenin yollarını sizlere göstermektedir. Kitap herkesin elinde ve evinde bulundurması gereken el kitapları arasında yer almaktadır.

Canan Efendigil Karatay: Karatay Mutfağı

Sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyenlerin yardımcısı olan Karatay Mutfağı adlı kitap Prof. Canan Efendigil Karatay tarafından kaleme alınmış bir diyet kitabı olmasının yanı sıra kalıcı kilo verdiren doğal ve lezzetli yemek tariflerini içermektedir. Kitap Türk mutfağının en güzel örneklerini Karatay prensiplerine uygun bir şekilde revize ederek okuyuculara sunmaktadır. Sağlıklı bir yaşam sürmek isteyen herkesin okuması ve tarifleri uygulamasını öneriyoruz.

Yavuz Yörükoğlu: 30 Günde 10 Yıl

Yavuz Yörükoğlu tarafından hazırlanan 30 Günde 10 Yıl adlı diyet kitabı ile toplam 30 günlük programın sonunda 5-7 kg arası kilo verebilirsiniz. Prf. Dr. Yavuz Körükoğlu’nun sizler için geliştirmiş olduğu hatta bizzat uygulayıp denediği beslenme programı ile sizlerde sağlıklı beslenerek kilo verebilirsiniz. Tıbbi kanıtlara dayandırılmış olan kitap iyileştirme ve yaşlanmayı geciktirme programı olarak hazırlanmıştır. 30 Günde 10 Yıl diyet kitabı içerisindeki uygulamanızın ardından fazla kilolarınızı vermekle kalmayacak aynı zamanda enerji düzeyinizi arttıracaksınız. Daha sağlıklı genç ve güzel bir görünüme kavuşmak için kesinlikle uygulamanız gereken bir diyet programı kitabı olduğundan tavsiye ederiz.

Fevzi Özgönül: Beden Aklıyla Zayıflama

Neredeyse hepimizin gündeminde olan diyet ve zayıflama sorunları bir türlü sonuç almıyor. Beden Aklıyla Zayıfla adlı kitap beden aklının ne olduğunu ve düzgün bir şekilde işlemesi için yapmanız gerekenleri anlatmaktadır. Dr. Fevzi Özgönül’ün hazırlamış olduğu bu kitap yaklaşık 12 yıl boyunca onlarca hastayı tedavi ettiği esnada edinmiş olduğu tecrübelerin sonucudur. Sizlerde beden aklınızı çalıştırarak ideal ölçülerinize dönmek ve kolay bir şekilde zayıflayıp mutlu olmak istiyorsanız Beden Aklıyla Zayıfla adlı kitabı mutlaka okumanızı ve uygulamanızı tavsiye ederiz.

Çiğdem Tuncer: Diyet Bahane Kilo Vermek Şahane

Yaşamımızın tüm dönemlerinde önemli olan beslenme bireylerin tamamını kapsamaktadır. Kitap içerik zenginliği, ilkeli beslenme alışkanlıklarının doğru yansıtması ve görsel güzelliği ile çok beğenilen bir kitaptır. Çiğdem Tuncer tarafından kaleme alınan Diyet Bahane Kilo Vermek Şahane değişik tariflerle zenginleştirilmiş bir kitap olmasının yanı sıra aydınlatıcı, sağlıklı, yararlı ve koruyucu özelliğe sahiptir. Sağlıklı bir şekilde beslenmeyi düşünüyorsanız en çok okunan 10 diyet kitabı arasında yer alan bu şahane kitabı mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Türkleri Mutlu Eden Diyet Dukan ve 50 Şampiyon

Fransız eski bir beslenme uzmanı olan Pierre Dukan’ın kalemine almış olduğu Türkleri Mutlu Eden Diyet Dukan ve 50 Şampiyon eseri milyonlarca insanın zayıflamasına yardımcı olmuştur. Ezber bozan dukan diyeti ile kendi mucizelerinizi yaratacak ve hayallerinizdeki bedene sahip olacaksınız. Türkleri Mutlu Eden Diyet Dukan ve 50 Şampiyon adlı eseri ile baskül korkunuzu yeneceksiniz ve giden özgüveninize yeniden sahip olacaksınız. Fransız Doktor Pierre Dukan’ın uzun süredir üzerinde çalıştığı bu eser, kiloları ile baş edemeyen bütün insanlara umut ışığı olmuştur. Türkleri Mutlu Eden Diyet Dukan ve 50 Şampiyon eseri ile kilolarınızı vermeye hazır mısınız?

Ayça Kaya: Sayarak Zayıfla Mutfakta

İç hastalıkları uzmanı olan Doktor Ayça Kaya kendisinin geliştirmiş olduğu bir yöntem ile zayıflamanın matematiğini okuyucular ile buluşturuyor. Sayarak Zayıfla Mutfakta kitabı ile aç kalmadan, kalori hesabı yapmadan eğlenerek zayıflayabilirsiniz. Şayet sağlıklı beslenme ve kilo verme alanında farklı arayışlardaysanız beslenme alışkanlığınıza farklı bir bakış açısı ile yaklaşan Ayça Kaya’nın bu kitabını satın alarak uygulayabilirsiniz.

Selahattin Dönmez: Fark Etmeden Diyet’le Yeni Bir Hayat

Daha mutlu ve sağlıklı bir hayat isteyenler için tavsiye edeceğimiz en çok satan diyet kitapları arasında yerini almayı başaran Fark Etmeden Diyetle Yeni Bir Hayat, Selahattin Dönmez’in bizlere yaşam tarzımızda yapacağımız küçük değişimlerin ne kadar etkili sonuçlara ulaşacağını anlatmaktadır. Fark edemeyeceğiniz kadar küçük değişimlerle yeni bir hayata adım atmak istiyorsanız doğru beslenerek zayıflamanın tadını çıkartabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir