En İyi 10 Hızlı Okuma Tekniği Kitabı - Kitabı Satın Al

En İyi 10 Hızlı Okuma Tekniği Kitabı

Hızlı okumak, belirli bir süre içerisinde okunan kelime sayısının artışı ile ve aynı zamanda okurken okuduklarımızı anlayabilmek demektir. Yani hızlı okuma tekniği sayesinde anlama oranını ve kelime sayısını aynı anda artırabilmek hızlı okumak anlamına gelir. Sizler için aşağıda sıralamış olduğumuz en iyi 10 hızlı okuma tekniği kitapları sayesinde zamanınızı daha iyi değerlendirebilirsiniz.

Hızlı okuma teknikleri sayesinde kelime dağarcığınız genişleyecek ve sınavlarda süre sıkıntısı yaşamayacaksınız. Ayrıca hızlı okuma tekniği ile aktif görme alanı yani bir metni okurken odaklandığınız bölgeyi daha hızlı ve kolay bir şekilde okuyup anlayabilmeniz kolaylaşıyor. Sizler için sıraladığımız en iyi 10 hızlı okuma tekniği kitaplarını inceleyip sipariş verebilirsiniz.

Anlayarak Hızlı Okuma ve Öğrenme: Kezban Küçük

Türk edebiyatı yazarlarımızdan Kezban Küçük, yazmış olduğu Anlayarak Hızlı Okuma ve Öğrenme eseri ile isteyen herkese hızlı okuma beceresini kazandırmayı hedefliyor. Zamanı kendi adınıza nasıl kullanmanız gerektiğini kitabında anlatan Küçük, eseri ile kitapseverlerin beğenisini kazanmıştır.

Profesyoneller İçin Hızlı Okuma: H. Bernard Wechsler

H. Bernard Wechsler, Profesyoneller İçin Hızlı Okuma eseri ile hızlı okuma metotlarını, hızlı okurken anlama becerinizi nasıl geliştirebileceğinizi ve odaklanmanıza yardımcı olabilecek teknikler hakkında önemli bilgilere yer vermiştir. Alacağınız bu eser ile okuma hızını ve aynı anda anlama becerinizin arttığını zaman içerisinde göreceksiniz.

Anlama Odaklı Hızlı Okuma: Haluk Öztekin

Haluk Öztekin’in yazmış olduğu Anlama Odaklı Hızlı Okuma eserinde gün içerisinde sizin zamanınızı çalan ders ve okuma kitaplarını, kısa sürede okumanızı sağlayacak teknikler yer almaktadır. Anlayarak hızlı okuma tekniğinizi 2-3 kat artıracak bu eser ile zamanınızı daha iyi değerlendirebileceksiniz.

Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri: Musa Yıldız

Yazar Musa Yıldız, edebiyat dünyasında yazmış olduğu Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri eseri ile ihtiyacınız olan hızlı okuma teknikleri hakkında önemli bilgiler vermiştir. Bu kitap sayesinde hızlı okuma ve anlama becerinizin arttığını kısa sürede anlayacaksınız.

Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri ve Okuma Psikolojisi: Murat Tunalı

Murat Tunalı’nın yazmış olduğu bu eseri ile 1 dakikada 1000 kelime okuyabilme sıralarını kısa sürede öğreneceksiniz. Tunalı’nın eseri sayesinde birkaç saat içerisinde bir kitap bitirebilme özelliğine sahip olacaksınız. Sınavlar zaman konusunda sıkıntı çekmeyeceğiniz konular hakkında tüyolar veren Tunalı, eseri ile okurlarının beğenilerini kazanmıştır.

Hızlı Okuma Teknikleri: Adil Maviş

Günlük yaşantınızda ki yoğunluk nedeni ile yetiştiremediğiniz okuma kitaplarını ve ders kitaplarınızı bu eser sayesinde kısa sürede bitirip hızlı okuma alışkanlığına sahip olabilirsiniz. Ayrıca kitapta yer alan QR kodu sayesinde Hızlı Okuma Terapi dosyasını indirip daha kolay hızlı okuma tekniği hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Anlayarak Hızlı Okuma ve Öğrenme Teknikleri: İsmail Mantıoğlu

İsmail Mantıoğlu’nun edebiyat dünyasına kazandırmış olduğu bu eserde yer alan hızlı okuma teknikleri ve öğrenme teknikleri ile sınavlarda zaman yetmeyecek kaygısını aklınızdan silip atacaksınız. Kitapta yer alan teknikleri sabırla uyguladığınız zaman hızlı okuma kapasitenizin arttığınız kısa zamanda göreceksiniz. İsmail Mantıoğlu’nun yazmış olduğu bu eser sayesinde hızlı okuma ve öğrenme yeteneğinizi belirgin bir şekilde göreceksiniz.

Anlayarak Hızlı Okuma: Gülseren Şenyüzlü

Rakiplerinizi geri planda bırakıp aranıza mesafe koyarak daha hızlı olmak istiyorsanız eğer hızlı okuma teknikleri hakkında bu kitaba ihtiyacınız olacak. Gülseren Şenyüzlü’nün yazmış olduğu Anlayarak Hızlı Okuma eseri sayesinde önünüzde ki önemli birçok sınavda zaman korkusunu yeneceksiniz. Bu kitabı okuyup içerisinde ki bilgileri uyguladıktan sonra artık rakiplerinizden daha hızlı ve daha önde olacaksınız.

Anlayarak ve Öğrenerek Hızlı Okuma: Turgay Keskin

Türk edebiyatı yazarlarından Turgay Keskin, Anlayarak ve Öğrenerek Hızlı Okuma eseri sayesinde zamanınızın aslında ne kadar değerli olduğunu anlatmaktadır. Artık zamanla yarıştığımız bu çağda hızlı okumanın faydalarını Turgay Keskin’in kitabında yer verdiği hızlı okuma ve öğrenme teknikleri sayesinde öğreneceksiniz. Aynı zamanda hızlı ve etkili okumanın dışında iyi bir verim aldıktan sonra artık zaman konusunda usta bir hale geleceksiniz.

Hızlı Okuma: Tony Buzan

Edebiyat dünyasının ünlü yazarlarından birisi olan Tony Buzan, Hızlı Okuma eseri ile okuma ve anlama becerinizin daha hızlı bir şekilde arttığınız göreceksiniz. Bu eser sayesinde göz ve beyninizin gücünü, tarama tekniğinizin yükseldiğini anlayacaksınız. Dakikada 1000 kelime okuyarak rakiplerinizin önüne geçip, sınavlarda zaman korkunuzu kısa sürede yenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir