Hızlı Kargo
Availability: Hızlı Kargo

Kızıl Kahkaha

Kızıl Panda Klasikler Dizisi - 71

Orijinal fiyat: 30.00₺.Şu andaki fiyat: 18.00₺.

Sipariş verirsen en geç yarın kargoda!
Sipariş veren herkese sürpriz Hediye!

Stokta

Kitap Ayrıntısı
Boyutlar12.5 × 19.5 cm
Yazar

Sayfa Sayısı

80

Cilt Tipi

Ciltsiz

Çevirmen

Elif Kaymak

ISBN9786257238328

Açıklama

“Korkuyor musunuz?” diye sordum dirseğine dokunarak, fakat dirseği tahta gibiydi. Alçak sesle gülüp sessizliğe gömüldü. Aslında sadece dudakları gülümsemeyle seğirmişti, gözlerinde sadece gençlik ve korku vardı, bunun dışında hiçbir şey yoktu. “Korkuyor musunuz?” diye tekrar sordum sevecen bir şekilde.

Ağzından kelimeyi çıkarmaya çalışırken dudakları seğirdi ve aynı anda anlaşılmaz, canavarca, doğaüstü bir şey oldu. Sağ yanağıma doğru ılık bir rüzgâr esti ve şiddetle sallandım, hepsi bu. Gözlerimin önünde solgun yüzün yerine kısa, donuk, kırmızı bir şey vardı ve oradan kötü tabelaların üzerlerine sanki tıpası olmayan bir şişeden kan döküldü. Bu kısa, kırmızı, akan şeyde hâlâ bir çeşit gülümseme, dişsiz bir kahkaha vardı. Bu kızıl kahkahaydı.

Onu, bu kızıl kahkahayı tanıdım. Onu, bu kızıl kahkahayı aradım ve buldum. Şimdi tüm bu parçalanmış, eski hâlinden eser kalmamış garip bedenlerde ne olduğunu anlamıştım. Bu kızıl kahkahaydı. O gökyüzünde, güneşteydi ve yakında tüm dünyaya yayılacaktı. Kızıl kahkahaydı bu! Kızıl kahkaha!

Kızıl Panda Klasikler Dizisi – 71

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Kızıl Kahkaha” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir