Yeni Çıkan Kitaplar

En çok satan ve yeni çıkan kitaplar hangileridir? Yeni çıkan kitap araştırması, yeni çıkan çizgi romanlar, yeni çıkan ciltli kitaplar, en son çıkan kitaplar, yeni çıkan edebi kitaplar, yeni çıkan fantastik kitaplar ve en ucuz yeni çıkan kitaplara buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni çıkan kitapları yakından takip etmek için Kitapkolik’i ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Okumayı seven her okura farklı kapılar açan, yerli ve yabancı yazarların en yeni eserleri, okuru bilgilendirmeye yönelik olan psikoloji ve kişisel gelişim kitapları, klasiklerin yeni basımları ve daha birçok yeni çıkan kitaplar okuyucuları ile buluşmak için bekliyor.

Güncelliği ve yeniliği sevenler için yeni çıkan kitaplar ayrı bir önem taşımaktadır. Sevdiğiniz bir yazarın yeni çıkan kitabına sahip olmayı hepiniz istersiniz. Bu nedenle Kitapkolik’in yeni çıkan kitaplar kategorisinde sevdiğiniz yazarların yeni çıkan kitaplarına yer verdik. Farklı türlerde farklı yayınevleri tarafından yayımlanan yeni çıkan kitaplar okuyucunun düzenli bir şekilde takip etmesi gereken ve yeni kitaplar için bilgi sahibi olmaları gereken bir alan olan yeni çıkan kitaplar kategorimizi mutlaka incelemeli ve takipte kalmalısınız.

Aşk romanları en çok eser verilen kitap kategorileri arasında yer almaktadır. Aşkın, sadakatin, ihanetin, sevginin konu edildiği aşk romanları aşkın her halini gözlemleme fırsatı yakalayacağınız yeni hikayeler ile sizleri bekliyor. Ahu Eser Eset’in Kırık Aşklar Limanı, Aşan Kızılbayır Yatkın’ın “Sonsuza Dek Birlikte…” ve en yeni çıkan aşk romanlarına da yeni çıkan kitaplar kategorisinde ulaşabilirsiniz. Üstelik klasiklerden vazgeçemeyen okurlar için unutulmaz eserlerin yeniden basımları ile de kütüphaneler zenginleşecektir.

Aynı zamanda yeni çıkan çocuk kitapları da en çok tercih edilen kitaplar arasında yer almaktadır. Yeni çıkan hikaye kitapları, masal kitapları, öykü kitapları ve daha birçok yeni çıkan çocuk kitapları meraklılarına sunuluyor. Çocukların hem kişisel gelişimlerini destekleyen hem de onların hayal dünyalarını genişleten birbirinden özel yeni çıkan çocuk kitaplarına sahip olmak için bizi takip etmeye devam edin.

Güler Yeşilyurt’un kaleme aldığı 0-4 yaş ve 4-8 yaş arası çocuklara faydası olacak olan “Çocuklar İçin Oyunlar” adlı eğitici kitaplar, çizgi romanları sevenler için Maiko Tamaki’nin yeni çıkan Örümcek Adam & Venom: Çifte Bela’sı, Hikaye ve masal sevenler için yeni basımı yapılan Hansel ve Gretel’den Uyuyan Güzel’e, Parmak Çocuk’tan Kurbağa Prens’e kadar yeni çıkan ve yeniden basımı yapılan kitaplara yeni çıkan kitaplar kategorisinden ulaşabilirsiniz.

En çok sevilen yazarların ve her daim tercih edile yayınevlerinin ya da ilk kitabını çıkartan yazarların kitaplarına yer veren yeni çıkan kitaplar kategorisi sayesinde yeni çıkan kitaplara anında ulaşabilirsiniz. Yeniliklere açık olan ve yeni çıkan kitaplara şans vermekten keyif alan bir okuyucu iseniz Kitapkolik’in yeni çıkan kitaplar listesinde hem kendinize hem de çocuklarınıza göre kitaplar bulabilirsiniz.