Hızlı Kargo
Availability: Hızlı Kargo

Ateşten Kanatlar: Kayıp Vâris

Ateşten Kanatlar Serisi 2. Kitap

Yayınevi:
(5.00) - Yorum Yap

Orijinal fiyat: 120.00₺.Şu andaki fiyat: 78.00₺.

Sipariş verirsen en geç yarın kargoda!
Sipariş veren herkese sürpriz Hediye!

Stokta

Kitap Ayrıntısı
Boyutlar13.5 × 19.5 cm
Yazar

Çevirmen

Ömer Ahıskalıoğlu

Cilt Tipi

Ciltsiz

Sayfa Sayısı

288

ISBN9786258013597

Açıklama

ATEŞTEN KANATLAR EFSANESİ, HEYECAN VERİCİ BİR SU ALTI MACER ASI VE HER ŞEYİ DEĞİŞTİRECEK BİR GİZEMLE DEVAM EDİYOR!

DenizKanat tahtının kayıp vârisi sonunda evine gidiyor. Tsunami sonunda bunun gerçekleştiğine inanamıyor. Tsunami ve kader ejderleri, suyun altında büyük DenizKanat Krallığı’na doğru yolculuk ediyor. Kraliyet kuluçkahanesinden bir yumurta olarak çalınan Tsunami, gelecekteki tebaasıyla tanışmak ve annesi Kraliçe Mercan ile yeniden bir araya gelmek için can atıyor. Ancak Tsunami’nin muzaffer dönüşü pek de hayal ettiği gibi olmuyor… Kraliçe Mercan, onu açık kanatlarla karşılar, ancak gizemli bir suikastçı yıllardır kraliçenin vârislerini öldürmektedir ve bir sonraki hedef Tsunami olabilir. Ejderler korunmak için DenizKanat Krallığı’na geldiler, ancak bu okyanus sırları, ihaneti ve hatta belki de ölümü saklıyor.

Ateşten Kanatlar: Kayıp Vâris için 1 değerlendirme

  1. Kitap Yorumu

    Ateşten Kanatlar: Kayıp Vâris, Tui T. Sutherland tarafından yazılan “Ateşten Kanatlar (Wings of Fire)” serisinin ikinci kitabıdır. İlk kitaptan devam eden hikaye, Pyrrhia’da ejderha kabileleri arasındaki savaşın devam ettiği bir evrende geçmektedir.

    Kitap, ana karakterlerden biri olan Tsunami adındaki bir deniz kızı ejderhasının hikayesini anlatır. Tsunami, kendi ejderha kabilesinin lideri tarafından terk edildiğini öğrenir ve gerçek ailesini aramak için yola çıkar. Yolculuğunda diğer Dragonetlerle karşılaşır ve birbirlerine yardım ederek Pyrrhia’yı kurtarmak için mücadele etmeye devam ederler.

    Tsunami’nin hikayesi, su altı dünyasını keşfetmesi ve kendi ailesini bulma çabalarını anlatır. Ayrıca, diğer ejderhaların kabileleri ile olan ilişkilerini de derinleştirir ve okuyuculara Pyrrhia’nın daha geniş bir görüntüsünü sunar. Kitap, birinci şahıs bakış açısıyla yazılmıştır ve okuyucuların Tsunami’nin düşüncelerine ve duygularına daha yakından bağlanmasını sağlar.

    “Ateşten Kanatlar: Kayıp Vâris”, birinci kitaptan devam eden bir hikaye sunar ve genç okuyucular için harika bir fantastik dünya sunar. Serinin ikinci kitabı, ejderhaların maceralarına devam eder ve okuyuculara Pyrrhia’nın daha geniş bir görüntüsünü sunar. Kitap, dostluk, aile ve kişisel kimlik gibi konulara da değinir. Seriyi sevenler için bu kitap kaçırılmaması gereken bir kitaptır.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir