Hızlı Kargo
Availability: Hızlı Kargo

Ateşten Kanatlar: Gizli Krallık

Ateşten Kanatlar Serisi 3. Kitap

Yayınevi:
(5.00) - Yorum Yap

Orijinal fiyat: 120.00₺.Şu andaki fiyat: 78.00₺.

Sipariş verirsen en geç yarın kargoda!
Sipariş veren herkese sürpriz Hediye!

Stokta

Kitap Ayrıntısı
Boyutlar13.5 × 19.5 cm
Yazar

Çevirmen

Ömer Ahıskalıoğlu

Cilt Tipi

Ciltsiz

Sayfa Sayısı

304

ISBN9786258013603

Açıklama

YAĞMUR ORMANLARININ DERİNLİKLERİNDE TEHLİKE BEKLİYOR…

Kaderin ejderleri YağmurKanat Krallığı’nda kendilerini nelerin beklediğinden emin değildirler; Görkem, ailesi hakkında daha fazlasını öğrenmek istemektedir, YağmurKanatlar savaşta yer almadığından beş ejder bir süre için güvenle saklanabileceklerini düşünürler. Ancak ölümcül bir şeyler sinsice barışsever krallığın etrafında dolanmaktadır ve ejderler kısa bir süre sonra YağmurKanatların gizemli bir şekilde ormanda ortadan kaybolduklarını keşfederler. YağmurKanat kraliçesi kayıp kabile üyelerini bulmak için harekete geçmeyince Görkem ve arkadaşları kendi kurtarma planlarını devreye sokarlar ve bu plan onları doğrudan düşman bölgesine götürür.

Ateşten Kanatlar: Gizli Krallık için 1 değerlendirme

  1. Kitap Yorumu

    Ateşten Kanatlar: Gizli Krallık, Tui T. Sutherland tarafından yazılan “Ateşten Kanatlar (Wings of Fire)” serisinin üçüncü kitabıdır. Serinin diğer kitapları gibi, Pyrrhia’da yaşayan ejderhalar arasındaki savaşları konu alır.

    Bu kitapta, ana karakterlerimizden biri olan Glory adlı bir Regal Ejderha’nın hikayesi anlatılır. Glory, RainWing kabilesinin bir üyesidir ve önceki kitaplarda Dragonetler arasına katılmıştır. Glory, RainWing kabilesinin ejderhalarının barışçıl ve şenlikli bir hayat yaşadığı kendi gizli bölgesinde yaşıyor. Ancak RainWingler, Pyrrhia’da diğer ejderha kabileleri arasındaki savaşa karışmaktan kaçınırlar ve Glory bu yüzden kabilelerine karşı bir öfke duymaktadır.

    Glory, kendi kabilesinin davranışlarına karşı olan öfkesine rağmen, RainWing kabilesinin önde gelen bir üyesi olan Kraliçe Magnificent ile tanışır ve Pyrrhia’da yaşayan diğer kabilelerin liderleri tarafından tehdit edildiklerini öğrenir. Glory, Dragonetler ve diğer ejderha arkadaşlarıyla birlikte Kraliçe Magnificent’i korumak için savaşmak zorunda kalır ve Pyrrhia’daki savaşın daha büyük bir planının parçası olduğunu öğrenirler.

    Kitap, diğer ejderha kabileleri ile RainWingler arasındaki farklılıkların yanı sıra, sadakat, dostluk ve güç arayışı gibi temalara da değinir. Ejderhaların dünyasını keşfetmek ve maceralarına devam etmek isteyen okuyucular için “Ateşten Kanatlar: Gizli Krallık”, harika bir seçenektir.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir