Hızlı Kargo
Availability: Hızlı Kargo

Bir Aşk Masalı

Yazar: Ahmet Ümit
(5.00) - Yorum Yap

Orijinal fiyat: 85.00₺.Şu andaki fiyat: 59.50₺.

Sipariş verirsen en geç yarın kargoda!
Sipariş veren herkese sürpriz Hediye!

Sadece 1 adet kaldı

Kitap Ayrıntısı
Boyutlar23.00 × 13.50 cm
Yazar

Sayfa Sayısı

256

Cilt Tipi

İnce Kapak

ISBN9789750854491

Açıklama

ÖZGÜRLÜK YOKSA AŞK DA YOKTUR Asla sevdiğin insanın gardiyanı olma… Bir varmış bir yokmuş, dünyada acayiplikler çokmuş. Bir gece beş farklı ülkede, beş prens aynı rüyayı görmüşler: Bir genç kız, kadim bir kentin alacakaranlık sokaklarında ışıktan bir güzellik halinde dolaşıyormuş. İşte o kızı gördükten sonra, artık ne eski hayatları kalmış ne de eski hakikatleri. Ahmet Ümit’ten insanlığın en yüce duygusu olan aşkın doğasına dair bir hikâyat. Bir Aşk Masalı, beş prensin sevda uğruna revan oldukları bir yol ve hal macerası. Kaf Dağı’ndan ıssız çöllere, ücra hanlardan savaşçı kabilelerin çadırlarına, devlerden denizkızlarına, balinalardan devasa yılanlara, cümle tabiatın ve mahlukatın geçiş yaptığı bir hayal perdesi. “Yolculukların en çilelisi aşk için yapılandır. Ve zorluk ne kadar artarsa aşk o kadar kıymete biner, o kadar anlam kazanır, o kadar vazgeçilmez bir hal alır…”

Bir Aşk Masalı için 1 değerlendirme

  1. Sıla

    Farklı ülkelerde yaşayan beş kralın beş prensi bir gece aynı rüyaya uyurlar. Her biri rüyasında ışıktan bir güzelliğin kadim bir kentin sokaklarında dolaştığını görür. Prensler, adına aşk dedikleri bu genç kızı bulmak uğruna kahinlerin de yardımıyla zorluklarla dolu bir yola vururlar kendilerini. Peki ya beş prens aynı kıza aşıksa bu rüyanın tecellisi nedir? Kaf Dağı’ndan ıssız çöllere, deniz kızlarından devlere, dev yılanlardan savaşçı kabilelere kadar uzanan bu sır perdesi nasıl aralanacak? Aşk Tanrıçasının prensler ile yaptığı konuşmalar kitabın özünü verir nitelikteydi. Sade dili, ahenkli anlatımı ile severek okuduğum Bir Aşk Masalı tüm kitapseverlere tavsiyemdir.

    Polisiye tarzıyla tanıdığım ve kalemini çok sevdiğim bir yazar olan Ahmet Ümit bu defa aşkın en güzel masalla anlatılacağını düşünerek biz yetişkinlere bir masal yazmış.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir