En İyi 20 Sherlock Holmes Kitabı - Kitabı Satın Al

En İyi 20 Sherlock Holmes Kitabı

Polisiye edebiyatının en önemli yazarlarından olan Sherlock Holmes, Londra’da dünyaya gelmiştir. Kalemine almış olduğu ilk kitabı olan kızıl dosya ile adını duyurmayı başaran Holmes, dedektif kahramanlar içerisinde en meşhur olanıdır.

Meydana gelen olayları gözlem yoluyla çözmesi ile meşhur olan Holmes, olaylarda tümdengelim yöntemini çok iyi kullanmaktadır. Holmes, bu karakteri ortaya çıkarırken aslında o dönemin ünlü doktoru Joseph Bell’i örnek almıştır. Olaylarda eskrim, boks ve baritsu gibi dövüş teknikleri ile kendini kurtaran Holmes’in yaptığı kavgalar genelde öykülerde sonradan anlatılır.

Dünyaca ün kazanmış ve adından her dönem bahsettiren yazar Sherlock Holmes’in en iyi 20 kitabını siz değerli okurlarımız için aşağıda listeledik. Sizler için listelediğimiz en iyi Sherlock Holmes kitapları ile yazarın en meşhur ve en çok satan eserlerine kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Sitemiz ayrıcalıkları ile kolay bir şekilde sahip olacağınız en çok satan Sherlock Holmes eserleri ile yazarın büyülü ve hareketli dünyasına sizlerde dahil olacaksınız.

Kızıl Soruşturma

Sir Atrhur Conan Doyle tarafından kaleme alınmış olan Kızıl Soruşturma veya Kızıl Dosya eseri, İlk Sherlock Holmes macerası olduğu için önemi büyüktür. Sherlock Holmes’in en yakın arkadaşı ve Dr. John Watson ile dedektifimiz bu eserde tanışmışlardır. Müfettiş Lestrade, Dedektif Gregson ve Bayan Hudson gibi karakterler ilk kez bu eser ile okurlarının karşısına çıkmıştır. Sherlock Holmes’in ilk macerasının anlatılmış olduğu Kızıl Soruşturma eseri, yayınlandığı ilk günden itibaren okurlarının dikkatini çekmiş ve eleştirmenler ile okurlarından olumlu tepkiler almıştır. Sherlock Holmes’in en iyi 20 kitabının arasında yer alan Kızıl Soruşturma eserini sitemiz ayrıcalıkları ile sipariş verebilir sahip olabilirsiniz.

Baskerville’lerin Köpeği

Dedektif Sherlock Holmes’in maceralarından birini konu alan eserlerden birisi olan Baskerville’lerin Köpeği, Sir Arthur Conan Doyle’un 1902 yılında yayınlamış olduğu eseridir. Bu eserde dedektif Holmes, ailesinin başına musallat olan bir canavar ile mücadele etmektedir. En iyi Sherlock Holmes 20 kitabı arasında yer alan Baskerville’lerin Köpeği adlı eseri, yayınlanmış olduğu günden itibaren çok satanlar listesinde yerini korumaktadır.

Korku Vadisi

Sir Atrhur Conan Doyle’un yarattığı dedektif Sherlock Holmes karakteri ile dünya çapında büyük ün kazanmasının ardından, yayınlamış olduğu eser serisi ile dikkatleri üzerine çekmeye başarmıştır. 1914 yılında kaleme alınan Korku Vadisi, Dedektif Holmes’in Profesör Moriarty’nin örgütünde yer alan casus Porlock’tan şifreli bir mesaj alması ile eserde ki olay çemberi genişler ve Holmes’in bu eserde ki yeni macerası bu mesaj ile başlar. Sherlock Holmes’in en çok okunan ve en çok satan eserleri arasında yer alan Korku Vadisi, içerisinde yer alan olaylar zinciri ile okuru kendisine bağlamayı başarmıştır.

Dörtlerin Esrarı

Olaylar zincirinin devam ettiği ve yazar Sir Arthur Conan Doyle’nin kalemine almış olduğu ikinci eseri olan Dörtlerin Esrarı, Holmes ve arkadaşı Doktor Watson ile Bayan Morstan’ın yıllar önce kaybolan babasının peşinden gitmesi ile başlamıştır hikayenin olay zinciri. En iyi Sherlock Holmes 20 kitabı arasında yer alan ve serinin ikinci kitabı olan Dörtlerin Esrarı eserini sitemiz ayrıcalıkları ile sipariş verebilir sahip olabilirsiniz.

Brook Sokağı Cinayeti

Olaylar serisinin hızla ve heyecan ile devam ettiği Brook Sokağı Cinayeti eserinde, Dedektif Sherlock Holmes’in olayları büyük bir titizlik ile hızlı ve inanılamayacak kadar kısa sürede çözdüğünü göreceksiniz. Sherlock Holmes’in sıra dışı suç maceraları okuyarak kendinizi adeta maceranın içerisinde gibi hissedeceksiniz. Dünya genelinde pek çok dile çevrilip yayınlanan Brook Sokağı Cinayeti eseri ve Sherlock Holmes serisine sitemiz ayrıcalıkları ve avantajları sayesinde kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Dans Eden Adamlar Vakası

Yazar Sir Arthur Conan Doyle’nin hayat verdiği Sherlock Holmes karakteri ile dünya çapında büyük bir üne kavuşmuştur. Yediden yetmişe herkesi etkileyen ve akıllarda iz bırakan Sherlock Holmes seri eserinde birisi olan Dans Eden Adamlar Vakası adlı eseri, akılınızı ve hayal gücünüzü zorlayacak konular ile karşınıza çıkmaktadır. En iyi Sherlock Holmes 20 kitabı arasında yer alan Dans Eden Adamlar Vakası, dünya genelinde çok satanlar arasında yerini korumaktadır.

Sherlock Holmes’un Maceraları

Yazar Sir Arthur Conan Doyle’nin on iki Sherlock Holmes hikayesinin bir araya getirdiği eser olan Sherlock Holmes’un Maceraları, bir diğer adı Akıl Oyunlarının Gölgesinde ile adını duyurmuştur. En çok satan ve en çok okunan Sherlock Holmes kitapları arasında yerini koruyan Sherlock Holmes’un Maceraları eserini sitemizin siz değerli okurlarımıza sunmuş olduğu avantajlar sayesinde sahip olabilirsiniz.

Sherlock Holmes’un Dönüşü

13 Sherlock Holmes öyküsünden oluşan Sherlock Holmes’un Dönüşü eseri, en iyi ve en çok satan Sherlock Holmes serisi arasında yer almaktadır. Dünya çapında pek çok dile çevrilip yayınlanan Sherlock Holmes’un Dönüşü eseri, listelerde çok satanlar arasında yerini korumaktadır. 3 yıl ortadan kaybolmasının ardından ve tüm dünya yasını tutarken en büyük düşmanını bozguna uğratmak için yeniden ortaya çıkan dedektif Sherlock Holmes, yeniden oluşturduğu olaylar zinciri ve kurmuş olduğu akıl almaz tuzakları ile okuru kendisine bağlıyor. Sherlock Holmes’un Dönüşü en çok satanlar listesinde her zaman yerini korumayı başarmıştır.

Aklın Şüphesi Suçun Gerçeğidir

Birbirinden ilginç ve akıl almaz 12 hikayenin ele alındığı ve ayrıca serinin son kitabı olan Aklın Şüphesi Suçun Gerçeğidir eseri ile artık suç dünyasına farklı açılardan yaklaşmanızı sağlayacak. Dünya genelinde adından sürekli söz ettiren Sherlock Holmes serisi, sinema dünyasında da vizyona girerek hayranlarını günden güne artırmıştır. Aklın Şüphesi Suçun Gerçeğidir kitabına sitemiz ayrıcalıkları ile sipariş verebilir sahip olabilirsiniz.

Bir Kimlik Vakası

Yazar Sir Arthur Conan Doyle’nin kaleme almış olduğu Sherlock Holmes serisinden birisi olan Bir Kimlik Vakası, polisiye roman türünün en iyileri arasında yer almaktadır. En iyi 20 Sherlock Holmes eseri serisi arasında yer alan Bir Kimlik Vakası, heyecan temposu yüksek kısa hikayeleri ile okuru kendisine bağlamaktadır. Dünya genelinde pek çok dile çevrilen ve çok satanlar listesinde yerini koruyan Bir Kimlik Vakası kitabını okumanızı tavsiye ederiz.

Bohemya’da Skandal

Yazar Sir Arthur Conan Doyle’nin kaleme almış olduğu Sherlock Holmes serisinden birisi olan Bohemya’da Skandal eserinde, yine dedektif Sherlock Holmes’in yakın dostu John Watson ile maceralarından bahsetmiştir. Bu yakın iki dostun yine yollara düşüp yeni gizemli maceralarını kaleme alan Doyle, eseri ile her dönemde adından çokça söz ettirmiştir. En iyi Sherlock Holmes 20 eseri içerisinde yer alan Bohemya’da Skandal kitabını inceleyin satın alın.

Suç Uyanıyor

Sir Arthur Conan Doyle’nin etkileyici elli altı öyküsünden derlenen ilk seri kitabı, Sherlock Holmes okuyucularını suç ve akıl oyunlarının esrarengiz dünyasına davet ediyor. Hayal bile edemeyeceğiniz olaylar zinciri ile karşılaşacağınız Suç Uyanıyor eseri ile Doyle, dünya genelinde adından çokça söz ettirmiştir. Shelock Holmes serisinin en iyi ve en çok satan eserleri arasında yer alan Suç Uyanıyor, polisiye romanlar arasında en çok satanlar arasında yer almaktadır.

Gümüş Şimşek

Dünya çapında adından her dönem söz ettiren Sherlock Holmes, kendine has karakteri ve yaşamış olduğu akıl almaz olaylar zinciri ile okurlarını etkisi altına alıyor. Bu eserde yakın arkadaşı ve ortağı Dr. Watson ile yeni bir suç zincirinin içerisinde yeni maceralar ile karşımıza çıkan Sherlock Holmes’un en popüler kısa öykülerinden biri olmuştur. Yazar Sir Arthur Conan Doyle’nin kaleme almış olduğu Gümüş Şimşek eserinde Holmes macerasına, Siver Blaze adını taşıyan bir yarış atının önemli bir yarış turnuvasında ortadan kaybolması ile başlar. Dünya genelinde en çok satan ve en çok okunan Sherlock Holmes eseri serisi arasında yer alan Gümüş Şimşek eserine sitemiz avantajları ile kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Sussex Vampiri’nin Macerası

En iyi 20 Sherlock Holmes eserleri arasında yer alan Sussex Vampiri’nin Macerası eseri, ilk olarak Londra’da daha sonra ise New York’ta yayınlanmıştır. Sussex Vampiri’nin Macerası eserinin yayınlandığı ilk günden itibaren okurları tarafından büyük ilgi görülmesinin ardından eser pek çok dile çevrilip dünya genelinde yayınlanmıştır. Yazar Sir Arthur Conan Doyle’nin Sussex Vampiri’nin Macerası kitabı en çok satanlar listesinde yerini korumaktadır.

Mavi Yakutun Sırrı

Yazar Sir Arthur Conan Doyle’nin hayat verdiği hayali bir dedektif olan Sherlock Holmes, İngiliz polislerinin bile çözemeyeceği vakaları kendi geliştirmiş olduğu gözlem yeteneği ile kısa sürede analitik zekası ile çözümler. Polisiye edebiyatının en önemli ve en ünlü karakterlerinden birisi olan Sherlock Holmes, yansıttığı karakteri ve akıl almaz dedektiflik maceraları ile okuru kendisine bağlıyor. Aklınızın ve hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacak Mavi Yakutun Sırrı adlı eseri ile Doyle, en iyi polisiye roman ve en çok satan polisiye roman listelerinde yerini daima korumuştur.

Sherlock Holmes’un Son Görevi

Sherlock Holmes ve yakın dostu Dr. Watson’ın yeni suç perdelerinin aralandığı maceraları ile okurlarının karşısına çıkan dedektif, Birinci Dünya Savaşı’nın başlaması ile yeniden iş başına geçmiştir. En iyi 20 Sherlock Holmes eserleri arasında yer alan Sherlock Holmes’un Son Görevi eseri, ayrıca en çok okunan ve en çok satanlar listesinde her dönemde yerini korumuştur.

Son Vaka

En iyi 20 Sherlock Holmes eseri arasında yer alan yazar Sir Arthur Conan Doyle’nin kaleme almış olduğu Son Vaka eserinde dedektif Holmes, kendine has karakter yapısı ve yaşadığı birbirinden farklı maceraları ile okuru kendisine bağlıyor. Çarpıcı ve birbirinden farklı hikayelerden oluşan Son Vaka eseri, insanı gerçeğe giden yolda yalnız olmadığını hissettiriyor. Çok satanlar listesinde her dönem yerini korumayı başaran Son Vaka, Sherlock Holmes seri eserlerinin arasında popüler olan polisiye romanlarından birisi olmuştur.

Beş Portakal Çekirdeği

Tüm zamanların en iyi 100 polisiye romanları arasına giren Sherlock Holmes serisi, her dönemde popülerliğini giderek arttırmıştır. En iyi 20 Sherlock Holmes eseri içerisinde yer alan Beş Portakal Çekirdeği eserinde dedektif Holmes, bu sefer keskin zekası ve akıl almaz mantık oyunları ile yeni bir maceranın peşindedir. Kaleme almış olduğu Sherlock Holmes eserleri ile okurlarına soluksuz okuma zevkini yaşatan yazar Doyle, Beş Portakal Çekirdeği eseri sayesinde çok satanlar listesinde yerini daima korumuştur. En iyi 20 Sherlock Holmes serisi arasında yer alan Beş Portakal Çekirdeği eserine sitemiz avantajları ile sipariş verip sahip olabilirsiniz.

Bir Suçun Portresi

Sir Arthur Conan Doyle’nin kaleme almış olduğu en etkileyici ve sürükleyici polisiye romanları arasında yer alan Bir Suçun Portresi, siz okurları etkileyici ve akıl almaz suç oyunlarının saklı kalmış dünyasına davet ediyor. En iyi ve en çok satan Sherlosck Holmes eseri serisi arasında yer alan Bir Suçun Portresi, yazar Doyle’i diğer eserlerinde olduğu gibi çok satanlar listesinde üst sıralara taşımıştır. Sitemiz avantajları ile kolaylık sahip olacağınız Bir Suçun Portresi eseri, Sherlock Holmes serinin okunması gereken eserleri arasında yer almaktadır.

Reigate Bulmacası

Yazar Sir Arthur Conan Doyle’nin oluşturmuş olduğu hayali bir karakter olan Dedektif Sherlock Holmes, Reigate Bulmacası eserinde yakın dostu ve ortağı Doktor Watson ile birlikte akıl almaz vakaların peşine düşüyor. Sherlock Holmes serisinin gözde ikilisi Dedektif Holmes ve yakın dostu Doktor Watson, ortaya çıkan yeni suç olaylarının gizemlerini aydınlatmak için yeniden karşımıza çıkıyor. Akıl almaz zekası ve değişik yöntemleri ile olayları kısa sürede gün yüzüne çıkaran Holmes, Reigate Bulmacası eserindeki maceraları ile okuru kendisine bağlıyor. En iyi 20 Sherlock Holmes eseri içerisinde yer alan Reigate Bulmacası eseri ile her dönemde çok satanlar arasında yerini koruyan yazar Doyle’nin Sherlock Holmes eserlerine sitemiz ayrıcalıkları ile kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir