Availability: 1-4 İş Gününde Kargo

Korku Vadisi – Sherlock Holmes

Kızıl Panda Klasikler Dizisi - 23

Yayınevi:
(5.00) - Yorum Yap

28.80

Tahmini Kargoya Teslim: 1-4 gün içinde
Sipariş veren herkese sürpriz Hediye!

Stokta yok

Kitap Ayrıntısı
Boyutlar 12.5 × 19.5 cm
Yazar

Cilt Tipi

Ciltsiz

Sayfa Sayısı

224

Çevirmen

Çağlar Aydınoğlu

ISBN 9786050625295

Açıklama

Kızıl Panda Klasikler Dizisi – 23

Korku Vadisi – Sherlock Holmes için 1 değerlendirme

  1. Kitap Yorumu

    “Korku Vadisi” , Sir Arthur Conan Doyle’un ünlü dedektif Sherlock Holmes’un maceralarından biridir. Bu hikâye, Sherlock Holmes ve Dr. John Watson’ın, gizemli bir lanetle lanetlenmiş olan Baskerville ailesinin kaderini araştırmak için Dartmoor’da bir malikaneye gitmelerini konu alır.

    Hikâye, Baskerville ailesinin üyeleri arasında yaşanan doğaüstü bir olayla başlar. Sir Charles Baskerville’in esrarengiz bir şekilde öldüğüne inanılır ve ölümünün ardında lanetli bir hayalet köpeğin olduğuna dair söylentiler dolaşır. Sir Henry Baskerville, malikanenin varisi olarak gelirken, ailesinin lanetlenmiş geçmişiyle ilgili endişeler taşımaktadır. Holmes ve Watson, bu gizemi çözmek ve Sir Henry’nin güvenliğini sağlamak için olayları araştırmaya başlarlar.

    “Korku Vadisi”, gerilim dolu atmosferi, korkutucu bir köpek figürü ve karmaşık bir komplo hikâyesiyle tanınır. Doyle, bu hikâyeyle okurlara gotik ve korku unsurlarını da içeren bir Sherlock Holmes macerası sunar. “Korku Vadisi”, Sherlock Holmes serisinin en popüler ve sevilen hikâyelerinden biridir ve Sherlock Holmes’un en çarpıcı vakalarından biri olarak kabul edilir.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir