Can Yayınları

En çok satan ve en iyi Can klasikleri, Can kısa klasikler, Can yayınları beyaz klasikler, Can Yayınları ciltli klasikler, Can Yayınları dünya klasikleri ve Can Yayınları en iyi kitaplarını sizler için bir araya getirdik. Can Yayınları kitaplarını incelemek için Kitapkolik Can Yayınları kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Türkiye’nin önde gelen yazarlarından biri olan Erdal Öz tarafından 1981 yılında kurulan Can Yayınları Türkiye’nin en saygın yayınevlerinden biridir. Dünyanın en önemli yazarlarını okuyucular ile buluşturan Can Yayınları Türk edebiyatının önde gelen, yetenekli, heyecan verici kalemleri kendi bünyesi altında toplamıştır. Halen Can klasik, Can modern ve çağdaş edebiyatta öncü yayınevleri arasındaki konumunu korumaktadır.

Hem yerli hem de çeviri eserlerle kendini zenginleştiren Can Yayınları kitapları, farklı yaş gruplarına hitap eden yayınlardan oluşmaktadır. Can kitapları edebiyat tutkunlarından tarih incelemeleri meraklılarına, boş zamanlarını okuyarak değerlendirenlerden sosyolojiye ilgi duyanlara kadar çok geniş yelpazede, renkli bir okuyucu kitlesine sahiptir.

Edebiyat klasiklerinden romanlara, çocuk klasiklerinden çizgi romanlara kadar geniş bir portföye sahip Can Yayınları kitap listesi sizlere muhteşem kitaplar arasında kaybolmayı vaat ediyor. Can Yayınları sayesinde her yaş grubu isteklerine uygun kitap seçeneklerine kavuşuyor. Aradığınız dünya klasikleri ya da çağdaş dünya edebiyatına ait eserlerden biri ise Can Yayınları en çok satan kitaplar kategorisi altında online ulaşmanız mümkündür.

Türkçe edebiyat konusunda da iddiasını koruyan Can Yayınları, Paulo Coelho, Albert Camus, Yusuf Atılgan, Charles Dickens, Nikos Kazancakis, Jose Mauro de Vasconcelos, Küçük İskender, Jack London, Honorede Balzac gibi yazarlar ve sanatçıların sevilerek okunan eserlerini bir araya getiriyor. Çoğu genç şair ve yazarın eserlerini bir arada sunan Can Yayınları edebiyat arşivleri, sizlere keyifli okuma zamanı yaratmaktadır.

Can Yayınları Mundi ve Tellekt markaları ile kurgu dışı edebiyatın dışındasosyal, beşeri ve pozitif bilimlerde de etkin konuma yükselmiştir. Ayrıca Can Yayınları mini kitap, Can Yayınları sesli kitap, e-kitap, Can Yayınları kitap aboneliği ve talep üzerine basım gibi uygulamaları ile yayıncılığın çağdaş yüzünü temsil etmektedir.

Her yıl listesinde yaklaşık 150 kitap ekleyen Can Yayınları, okuyucuların sevgisi ve bağlılıkları ile gurur duymakta ve yayıncılık sürecinin her bir aşamasında bunun sorumluluğunu taşımak için çaba harcamaktadır. Sizlerde en çok satan Can Yayınları klasiklerine uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız Kitapkoliği ziyaret edebilirsiniz.