Sıralama seçin
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Şermin Yaşar


Şermin Yaşar, 1982 yılında Almanya, Berlin’de doğmuştur. Bir süre sonra Türkiye’ye gelmiş ve eğitimine burada devam etmiştir. Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünü okumuş ve yine bu alanda yüksek lisansını tamamlamıştır.

Üç çocuk annesi olan Yaşar, bir reklam ajansında reklam yazarlığı yapmıştır. 2017 yılında eşinden ayrılan yazar eşinden aldığı soyadı olan Çarkacı ile yazmayı bırakmış, kızlık soyadı olan Yaşar’ı kullanmaya başlamıştır.

Şermin Yaşar, sosyal paylaşım sitesi olan Facebook’da Oyuncu Anne adı ile bir hesap açarak burada paylaştıkları sayesinde tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Çocukların hayal dünyasının gelişmesini sağlayan, el becerilerinin gelişmesini sağlayan, onlarla diyalog kurmayı başaran, kişisel gelişimlerine katkı sağlayan aktiviteler yapmıştır.

Geliştirdiği oyunları bir kitapta toplamak isteyen Şermin Yaşar, ilk kitabı olan Başlarım Şimdi Anneliğe eserini kaleme almıştır. Bu kitabı ise kısa sürede çok satanlar listesine girmeyi başarmıştır.

Şermin Yaşar, başarısının ardından çocukların kişisel gelişimleri amacı ile çocuk kitapları yazmaya devam etmiştir. Şu anda çocuk hikayeciliği alanında oldukça ünlü olan yazar yetişkinler için de kitaplar yazmıştır. Ancak yazar daha çok çocukların gelişimleri üzereni kitap yazmayı sevmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.