Ucuz Kitap Al Ucuz Kitap Al
   Çok Satan Kitaplar Tümü
   Yeni Çıkan Kitaplar Tümü
   Kitap Setleri Tümü
   Ayın Yazarları
   • Fyodor Mihayloviç Dostoyevski
    1821 - 1881
    Rus ve Dünya Edebiyatı’nın en önemli yazarlarından biridir. Eserleri yüzyıllar boyunca en çok okunan eserler arasında yer almaktakdır.
    Dünya klasikleri arasında da başyapıtlar olarak adlandırılan Yeraltından Notlar (1864), Suç ve Ceza (1866), Kumarbaz (1866), Budala (1868) ve Ecinniler (1872) Dostoyevski tarafından yazılmıştır.
    Kitapları
   • Sabahattin Ali
    1907 - 1948
    Türk yazar ve şair. Edebi kişiliğini toplumcu gerçekçi bir düzleme oturtarak yaşamındaki deneyimlerini okuyucusuna yansıttı.
    Kuyucaklı Yusuf (1937), İçimizdeki Şeytan (1940) ve Kürk Mantolu Madonna (1943) romanları Türkiye'deki edebiyat çevrelerinin takdirini toplayarak günümüze kadar etkisini sürdürmekte.
    Kitapları
   • George Orwell
    1903 - 1950
    20. yüzyıl İngiliz edebiyatının önde gelen kalemleri arasındadır. Bin Dokuz Yüz Seksen Dört adlı romanı ve bu romanda yarattığı Big Brother (Büyük Birader) kavramı ile tanınır.
    Eserlerinde yer alan netlik, zeka, sosyal adaletsizliğe karşı farkındalık ve totalitarizme karşı duruşu onun imzası niteliğindedir.
    Kitapları
   • Stefan Zweig
    1821 - 1881
    Roman, uzun öykü, tiyatro, deneme, şiir, seyahat, anı türlerinde yirmiden fazla eser verdi. Biyografi ustası olarak tanınır.
    1920'li ve 1930'lu yıllarda Alman dilinin en çok okunan yazarları arasında sayılan Zweig'in eserleri milyonlarca baskıya ulaşmış ve elliyi aşkın dile tercüme edildi.
    Kitapları
   Blog Yeni Konular Tüm Yazılar
   • Rus Edebiyatının En Çok Sevilen 10 Kitabı

    Rus Edebiyatının En Çok Sevilen 10 Kitabı

    Rus edebiyatının en çok sevilen 10 kitabını sizler için bir araya getirdik. Dünyaca ünlü Rus yazarların en çok sevilen kitaplarını inceleyin satın alın.

   • Nobel Ödüllü 20 Kitap

    Nobel Ödüllü 20 Kitap

    Nobel Ödüllü 20 kitabı sizler için bir araya getirdik. Dünyaca ünlü yazarların Nobel Ödülü kazanmalarını sağlayan kitaplarını inceleyin satın alın.

   • Atatürk'ü Anlatan En İyi 10 Kitap

    Atatürk'ü Anlatan En İyi 10 Kitap

    Atatürk'ü anlatan en iyi 10 kitap ile sizlerde Mustafa Kemal Atatürk hakkında bilmedikleriniz ve merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Atatürk'ü anlatan en iyi kitapları inceleyin satın alın.

   • En İyi 10 Biyografi Kitabı

    En İyi 10 Biyografi Kitabı

    En iyi 10 biyografi kitabı listemizde yer alan kitaplar ile en beğendiğiniz ve kitaplarını severek okuduğunuz yazarların biyografilerini okuyabilir ve satın alabilirsiniz.

   • Popüler 25 Adet Kısa Kitap Önerisi

    Popüler 25 Adet Kısa Kitap Önerisi

    Popüler 25 adet kısa kitap önerileri ile sizlerde gün içerisinde rahatlıkla okuyup bitireceğiniz ince kitap önerilerini inceleyebilir ve okumak istediğiniz kısa kitapları satın alabilirsiniz.

   • En Çok Okunan 10 Diyet Kitabı

    En Çok Okunan 10 Diyet Kitabı

    Alanında uzman diyetisyenler tarafından hazırlanan en çok okunan 10 diyet kitabını sizler için bir araya getirdik. En çok okunan diyet kitaplarını inceleyin satın alın.

   • Dostoyevski'nin En Çok Okunan 15 Kitabı

    Dostoyevski'nin En Çok Okunan 15 Kitabı

    Dostoyevski'nin en çok okunan 15 kitabını sizler için bir araya getirdik. Yazarın hayatından da izler taşıyan ve Rus edebiyatının en başarılı başyapıtları arasına girmeyi başaran kitapları inceleyin satın alın.

   • Tüm Zamanların En Çok Okunan 20 Çizgi Romanı

    Tüm Zamanların En Çok Okunan 20 Çizgi Romanı

    Tüm zamanların en çok okunan çizgi romanlarını sizker için bir araya getirdik. Çizgi romanlarda yer alan  karakterlere bayılacağınız kitapları inceleyin satın alın.

   Ayın Yayınevleri
   100 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 100 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
   3D & SSL İLE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 3D & SSL İLE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
   ÜCRETSİZ İADE & DEĞİŞİM ÜCRETSİZ İADE & DEĞİŞİM
   KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI
   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.