Yitik Şifa Yayıncılık

2016 yılında yayın hayatına adım atan Yitik Şifa Yayıncılık, yitirmiş olduğumuz ve yitirmeye devam ettiğimiz değerlere dair farkındalık oluşturmaya ve insan fıtratına yönelen tehditlerin bertaraf edilmesine yönelik eserleri vermeyi hedefleyen bir yayınevi olma özeliği taşımaktadır. Yayınevi bu amaç doğrultusunda Gerçek Tıp, Sonsöz ve Korkunun Ötesinde adlı kitapları kendi bünyesinde basmıştır. Yitik Şifa Yayıncılık, yayın hayatına başladığı günden bu zamana kadar kendinden emin bir kararlılığa inanmış olduğu değerler uğruna çizgisini bozmadan yoluna devam etmektedir.

Sağlık ve tıp alanlarında eşi zor bulunan bilgilerin yer aldığı yayınlara aracılık eden Yitik Şifa Yayıncılık, bu anlamda sunmuş olduğu kitaplara örnek olması için adını yayınevine vermiştir. Özellikle alternatif tıp alanındaki gelişmelere yönelik usta isimlerin kalemlerini okurla buluşturan yayınevi sağlık konusunda şifa araya çoğu kişiye de adeta umut ışığı olmuştur.

Yitik Şifa Yayıncılık, tıbbın iki temel anlamına yönelik çalışmalarda bulunuyor. Bunlardan ilki şifa bilimi, tedavi, hastalığı teşhisi, önlenmesi ve sağlığın teşviki ile ilgilenmektedir. İkincisi ise ilaçlar, hastalığı tedavi etmek için kullanılan maddeler ve sağlığı teşvik etmek üzere kurulan yöntemleri kapsamaktadır. Yayınevi şifa bilimi, tarih öncesi zamanlardan günümüze kadar uzanan tarihi ve kullanılan ilaç ile iyileştirme yöntemlerine odaklanmaktadır.

Alternatif Tıbbın Gelişimine Öncü Yitik Şifa Yayıncılık

İyileşmeyi iddia eden fakat geleneksel, modern tıbbın alanına girmeyen uygulamaları içeren alternatif tıp çoğu durumlarda bilimsel kanıt yerine kültürel ya da tariki geleneklere dayanmaktadır. Aynı zamanda Yitik Şifa Yayıncılık, alternatif tıbbın öncüsü olan isimlerin kaleme aldığı kitaplarında yer alan ve kendilerine has dünyaca ünlü tedavi yöntemlerine hayat vermeye de devam etmektedir.

Değerli alternatif tıp uzmanlarına ait tekniklerden şifa arayan tüm okurların yararlanmasına da olanak tanımaktadır. Dünyada ve Türkiye’de kendi teknikleri ile ün kazanan şifacıların kitaplarını basan Yitik Şifa Yayıncılık, küresel ve yerel çapta geliştirmiş oldukları alternatif tıp teknikleri ile öne çıkan şifacılar sayesinde çoğu kişiye umut ışığı olmaya devam etmektedir.

Dünyaca ünlü şifacıları okurlara sunan Yitik Şifa Yayıncılık, eserlerinde okuyucuların modern tıp konusundaki görüşlerini tamamen değiştirecek sıhhat ve beslenme konularına önceden hiç bakmadıkları bir pencereden bakmalarını sağlamaktadır. Konularını geniş bir perspektif ile sunan şifacıların eserlerine yer veren Yitik Şifa Yayıncılık, günlük hayatın yoğun kaosunda ve koşturmasında yaşanan sorun haline gelen ve çözülmeyen sağlık sorunlarına basit ve şifalı tedavi yöntemleri öneren kitapları yayınlamaya devam etmektedir.

Yediden yetmişe kadar hemen her yaştan ve profilden insana rehber olacak nitelikteki değerli tavsiyeleri okuyuculara sunan Yitik Şifa Yayıncılık, kaliteli bir hayat sürmek için basit yaşam, kimyasallardan uzak durma ve doğru beslenme tavsiyeleri sunan şifa rehberi niteliğindeki alternatif tıp alanında gelişen en değerli yayınlara ulaşmak için Yitik Şifa Yayıncılık kategorisinde yer alan eserleri inceleyin satın alın.