Elma Yayınevi

En iyi ve en çok satan Elma Yayınevi kitapları hangileridir? Elma Yayınevi toplumsal gelişim kitapları, en ucuz Elma Yayınevi kitap serileri, indirimli Elma Yayınevi kitapları, Elma Yayınevi çocuk kitapları, Elma Yayınevi dünya klasikleri, Elma Yayınevi kitap fiyatları ve daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz.

1998 yılında IAT Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti. bünyesinde Academyplus Yayınevi markası ile faaliyete başlayan Elma Yayınevi 2000 yılında Akademi Artı Yayıncılık Matbaacılık İş ve Dış Ticaret Aş. Olarak bağımsız bir firmaya dönüşmüştür. Elma Yayınevi markası ile 2003 yılından buyana faaliyetlerine devam eden yayınevi daha eğitimli ve daha çok okuyan bir ülke için çalışmalarına devam etmektedir. Alanında Türkiye’nin en saygın kurumlarından biri olmayı hedefleyen yayınevi dürüstlük, girişimcilik, hoşgürü, iş kalitesi ve yurt sevgisi gibi değerleri ilke edinmiştir.

Toplumsal gelişim ve iş yönetimi alanında kitaplar yayımlayan yayınevi 2017 yılından itibaren yayın seçkisini fazlası ile genişletmeye başlamış ve Elma Yayınevi Popüler Bilim, Popüler Kültür, Elma Yayınevi Anne-Çocuk ve Eğitim kitaplarına da özellikle ağırlık vermeye başlamıştır. Elma Yayınevi, 2006 yılında ise anı, biyografi ve yakın tarih alanlarındaki kitaplarını diğer markası olan İzgören Yayınları aracılığı ile okuyucularla buluşturmaya başlamıştır. Bu sayede çocuk ve yetişkin kitapları olmak üzere, yayın hayatı boyunca nitelikli birçok kitabı okuyucuların beğenisine sunmuştur.

Yılın çocuk romanı dalında almış olduğu Çocuk ve Gençlik Yayınları Derneği 2014 Jüri Özel Ödülü ve yayın hayatına girdiklerinden itibaren onlarca basan kitapları da okurlara sunan Elma Yayınevi Kitapla, bilimle, eğitimle ve okumakla ilgili her konuda üzerine düşenin fazlasını yapmaya çalışan ve amaçlarının yalnız para kazanmak olmadığını bilen Elma Yayınevi her geçen gün daha fazla büyümeyi hedefliyor. Elma Yayınevi tarafından okuyucularla buluşturulan yerli ve yabancı yazarların birbirinden değerli eserleri de büyük ilgi görmeyi başarmıştır. Sizlerde Elma Yayınevi kitaplarına sahip olmak için Kitapkolik ayrıcalıklarını keşfedebilirsiniz.